Czy można uwolnić się od kredytu frankowego?

Zaskarżenie kredytu frankowego to do tej chwili najskuteczniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko zawadzającego kredytu, lecz ponadto sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że możliwe jest życie bez utrapienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są jednomyślni, prawie wszystkie umowy frankowe nadają się do zaskarżenia. Większa część z nich zawiera kruczki prawne i niepewne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najtrudniejszą sprawą jest sama decyzja. Kiedy jesteś przygotowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać pewne miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet gdy jesteś zaznajomiony z prawem, bez dobranego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie jednokrotnie. Do tego potrzebny jest rozbudowany team składający się z fachowców z wielu dziedzin, który ma rozległą wiedzę w tej kwestii. Sprawa sądowa może trwać w granicach dwóch lat, musisz być na to gotowy, jeżeli chcesz uwolnić się od umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest duża szansa, że również Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.